Siemianowice Śląskie, Bytków, Zgrzebnioka
mieszkanie na wynajem

DMLB-MW-129

Przedstawiam na wynajem dwu pokojowe (oba pokoje niezależne z wejściami z przedpokoju) mieszkanie świeżo po remoncie, w wysokim standardzie z balkonem. Siemianowice Śląskie ul Zgrzebnioka. Mieszkanie blisko Parku Śląskiego oraz Lasku Bytkowskiego, wśród dużej ilości ...

Powierzchnia
44,31 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,39 zł
cena 2 100 
mieszkanie na wynajem - Siemianowice Śląskie, Bytków, Zgrzebnioka

Piekary Śląskie, Osiedle Wieczorka, Ziętka
mieszkanie na wynajem

DMLB-MW-74

Do wynajęcia mieszkanie po kompleksowym remoncie 3 lata temu, na drugim piętrze 38 m, w bardzo dobrej lokalizacji, do wprowadzenia od 1.06.2026 r Piekary Śląskie ul Ziętka 74 (przy markecie Stokrotka) Układ mieszkania: - osobna kuchnia (na wyposażeniu nowe meble pod ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,58 zł
cena 1 200 
mieszkanie na wynajem - Piekary Śląskie, Osiedle Wieczorka, Ziętka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem